Červen 2010

Miley, 'I'm Not Burning My Hannah Wig'

29. června 2010 v 7:48 | phoebe |  Novinešky
www.hallivellova.blog.cz
Miley Cyrus klábosila s Daily Record o její legendární Hannah Montana paruka: 'Nebudu na jeho spalování. Udělal jsem vtip a lidé si jej velmi doslova a na obrázku mě můj táboráku a skutečně hoří můj 10.000 dolarů paruku a Disney hrdost a radost, tak nebudu dělat, že se sny lidí.

Dělala jsem si srandu. Budu asi držet jednoho a někdo bude mít další a dal ji do muzea nebo tak něco. Rád bych, aby jeden, takže když jsem někdy chtěl udělat znovu, mohl bych. Moje malá sestra chce nosit do školy další den, ano, ano, myslím, že ona bude muset mít osobní strážce. '

Tak se tady mějte ju?

28. června 2010 v 18:29 | phoebe |  Moje kecy
Ahojí tak já jedu jo.no nedá se nic dělat ale s blogem nekončim pár článků je představeno ale neni toho mocki ....prosím vás sbé nemažte si mně až přijedu tak vás oběhnu ju??no někteří přežijte ještě ty 3 dny a pak hurá prázky..už se nemůžu dočkat ....o prázkách tady budu častějc tákže to bude lepšíí... PŘIHLÁŠKY!!!+INFO sem se zapisujte plís do soutěžky ju ...no nic tak sem získala pár new sbének tady jsou:


sem strašně za ně ráda kuji !!¨

ZDE SE ZAPISUJTE DO SOUTĚŽE O BEZVA CENY!!!!!

 NO NIC TOT VŠE MĚJTE SE LOFUJU VÁS...PP


Kristen Stewart se Miley Cyrus: nemají rádi upíry?

28. června 2010 v 14:03 | phoebe |  Novinešky

www.hallivellova.blog.cz
17-rok-stará herečka, která nedávno uvedla, že není velkým fanouškem upírů má hvězda Eclipse, Kristen Stewart, na její straně.

Na základě jednání, že Miley není padaly Phenom, Kristen řekl EOnline: "Je to strach z nich, nebo se jí prostě nelíbí? Nemyslím si, že byste se měli přesvědčit lidi o něčem, pokud již jejich způsob myšlení o. Ať-li nenávidí upíry, to je v pohodě. "

Miley Cyrus května vystoupí na slavnostním zakončení z Mistrovství světa ve fotbale 2010

28. června 2010 v 7:02 | phoebe |  Novinešky
www.hallivellova.blog.cz
Zdroje na Twitter řekl, že Miley Cyrus se představí některé písně na závěrečném ceremoniálu Mistrovství světa ve fotbale 2010 dne 11. července 2010. Ona může vykonávat své nové jediný hit 'nelze Tamed'.

Craze její účinkování na slavnostním zakončení buduje hodně a je jisté, bude rock světa. Ona je jednou z nejpopulárnějších Teen Singer Ikony a bylo by tomu velkou pozornost lidí.

Walking the dog in Toluca Lake with boyfriend Liam(2010)

27. června 2010 v 15:41 | phoebe |  paparazzi
Tydle fotky josu už skoro všude ale já sem je sem musela dát protože jim to sluší..a ten pes je úžasnej ...líbí se mi!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Miley Cyrus:není fanynka upírů!!!

27. června 2010 v 14:05 | phoebe |  Novinešky
Jít proti všem rave těchto dnech, Miley Cyrus nedávno přiznal: "Nenávidím upíry." "Strana v USA" zpěvák není jen nezaujatý "Twilight" frmol, ona říká, že ona ani neví, o hit show HBO "True Blood".

Miley říká: "My nemáme HBO," a dodal, že její máma dostane pouze "asi 10 kanálů", v jejich domě. "Doufáme, že upíři nejsou poslechu tohoto!

V dalších novinek, Miss Cyrus bylo sdílení informací o své poslední album, "Nemohu zkrotit nenechala" a píseň "Liberty Song" řekla MTV News se snažila spojit velmi vážné téma s lehčí zvuk.

"Napsal jsem ji pro ženy, které se cítí, jako by jste uvízl v zneužívajících vztahů, ale je to tanec píseň," řekla. "Takže si myslíte, že musí být druh smutné balady, ale je to party píseň. ... Je to asi lámání zdarma." Miley dodal, že album je "o osvobození se od nic si myslíte, že drží zpátky."
www.hallivellova.blog.cz

Miley cyrus a její současný plán čtěte více!

27. června 2010 v 13:57 | phoebe |  Novinešky
www.hallivellova.blog.cz
Současný plán je pro Miley Cyrus se přestěhovat do svého nového +3.400.000dolar rezidenci v Toluca Lake, Kalifornie v listopadu 2010. Domů se nachází v blízkosti svých rodičů, ale ona určitě bude mít své vlastní místo v této obrovské nový domov! Zde je to, co Miley musel říct o svém novém místě:

Poprvé myslím, že jsem kdy dostala šek a já jsem věděla, co jsem chtěla dělat s tím byl vlastně nedávno. Koupila jsem dům a chci vyzdobit to tak, jak chci, a myslím, že jsem pracovala opravdu tvrdě, aby mohli získat místo, které je čistě můj životní prostředí a přesně tak, jak si představuji - něco jako klidné, klidné místo, které může být jen můj prostor. Tam to není kolikrát jsem něco, co je jen moje.

Doufáme, že budeme vidět fotky, jak Miley zdobené v ní nový domov!

Miley v žebříčkách

27. června 2010 v 13:44 | phoebe |  Novinešky
www.hallivellova.blog.cz
Německé Bravo udělalo pár žebřičků:
Miley se vždy umístila bud na 1 nebo na 2 místě !!
1) S KÝM BY JSTE CHTĚLI JÍT NEJVÍCE NAKUPOVAT?
---
01. Miley Cyrus
02. Selena Gomez
03. Vanessa Hudgens
04. Ashley Tisdale
05. Lena Meyer-Landrut
06. Nina Dobrev
07. Demi Lovato
08. Taylor Swift
09. Miranda Cosgrove
10. Ke$ha
11. Blake Lively
12. Avril Lavigne
13. Lady GaGa
14. Monrose
15. Katy Perry

Miely Shot 2010

27. června 2010 v 13:08 | phoebe |  Miley Cyrus

www.hallivellova.blog.cz
Miley nafotila další shootek a moc jí to sluší !!!

Tamed is out! (Captures)

27. června 2010 v 12:55 | phoebe |  Galejka

www.hallivellova.blog.cz
MIley..njn na některých fotkách dělá ksichtíky ..ale sluší jí to fotek je docela dost..